Opis stanowiska pracy

6-16-57795

Dla naszego klienta, działającego w obszarze outsourcingu, poszukujemy kandydatów na stanowisko programisty Java.

Kontrakt - 12 miesięcy
Lokalizacja: Zabierzów, k. Krakowa

Wymagania:
- Co najmniej 3 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania w środowisku Software Development
- Umiejętność analizowania aplikacji oprogramowania w celu weryfikacji różnych produktów
- Dobre zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole
- Język angielski na poziomie komunikatywnym.

Korzyści:
- Umowa B2B
- Atrakcyjne środowisko
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Pakiet benefitów

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - ERP