Java Software Developer (Mid/Senior)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z największych banków i instytucji finansowej z ugruntowaną pozycją na rynku, aktualnie poszukujemy osoby na poniżej przedstawione stanowisko:

Java Software Developer (Mid/Senior)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Udział w pracach projektowych, w szczególności w projektowaniu oraz budowie nowych i utrzymywanych aplikacji
  • Realizacja zadań związanych z III linią wsparcia w zakresie obsługiwanego oprogramowania
  • Zapewnianie jakości dostarczanego oprogramowania, w tym udziale w jego testowaniu
  • Wypracowywanie kompetencji umożliwiających długofalowy rozwój i wsparcie utrzymania wytwarzanego oprogramowania

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zakresie programowania w języku Java SE 8 (wersja 8)
  • Znajomość zagadnień związanych z systemem obsługi kolejek komunikatów (np. Kafka, Apache, Rabbit MQ, IBM WebSphere MQ (wersja 7.5 lub wyższa)
  • Dobra znajomości Spring Framework, Spring Boot oraz Technologii XML - WSDL/XSD
  • Doświadczenie w budowaniu rozwiązań w architekturze SOA
  • Umiejętność analitycznych i rozwiązywania problemów
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i zdolności organizacyjnych

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy (6:00-11:00)
  • Pracę przy projekcie dla jednej z największych instytucji finansowych w Polsce
  • Pracę w 17 osobowym zespole doświadczonych developerów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.