Java developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1130404

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Java Developer

Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 120-152- zł netto/h

Zadania:

  • Budowanie i utrzymywanie nowych lub istniejących funkcjonalności platformy eCommerce (analiza, projektowanie, budowanie, modyfikowanie, debugowanie i naprawa błędów)
  • Przeprowadzenie dogłębnej analizy bieżących inicjatyw biznesowych i tworzenie zaleceń dotyczących najlepszego wdrożenia rozwiązań
  • Projektowanie i wdrażanie nowej architektury przy użyciu UML, BPMN, Enterprise Architect
  • Generowanie i utrzymywanie kodu zgodnie z ustalonymi standardami kodowania i najlepszymi praktykami (GIT, CI / CD, Jenkins, SonarQube, BDD / TDD)
  • Omawianie wymagań funkcjonalnych oraz ustalenia kluczowych potrzeb biznesowych
  • Ścisła współpraca z zewnętrznymi partnerami i integratorami w celu spełnienia technicznych i funkcjonalnych potrzeb firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu portali eCommerce
  • Praktyczna znajomość tworzenia bezpiecznych aplikacji internetowych z dużą ilością danych w celu identyfikacji problemów z wydajnością i integralnością danych
  • Zarządzaniu dostawami w modelu DevOps
  • Doświadczenie w opracowywaniu rozwiązań eCommerce i projektowaniu procesów sprzedaży online, w tym następujących technologii: Java / JEE, JSP, AJAX, XML, XSLT, SOAP, REST, HTML, CSS, JS,Oracle ATG Web Commerce,
  • Serwery aplikacji (JBoss, WebLogic) Serwery HTTP (Apache, Nginx) Projektowanie architektury baz danych (Oracle, SQL / PL-SQL) Środowisko Linux / Unix (RHEL lub Solaris)
  • Dogłębna praktyczna znajomość integracji systemów w środowiskach rozproszonych i współtworzenia (Docker, K8s)
  • Doświadczenie w analizowaniu i rozwiązywaniu problemów technicznych w środowiskach projektowych, testowych i produkcyjnych

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Praca w modelu Agile
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland