Java Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Do polskiej firmy specjalizującej się w tworzeniu oprogramowania dla systemów sprzedażowych i obsłudze systemów płatniczych, poszukujemy Java Developerów.

Utworzony zespół Javowy będzie odpowiedzialny za rozwój oprogramowania do obsługi płatności w środkach transportu.

Java DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • uczestnictwo w projektowaniu rozwiązań z zakresu architektury tworzonego oprogramowania
  • rozwój nowych funkcjonalności, modyfikacje już istniejących
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • uczestnictwo w odbiorach technicznych oprogramowania

Wymagania:

  • min 2-3 letniego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem Java / J2EE
  • znajomość Spring i Hibernate
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych
  • doświadczenie w realizacji projektów zgodnych ze SCRU

Oferujemy:

  • dużą swobodę w działaniu
  • umowę B2B / UoP
  • niekorporacyjną, rodzinną atmosferę
  • dużo wyzwań i możliwość ciągłego pogłębiania wiedzy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.