Java Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta międzynarodowej korporacji, będącej liderem światowym w swojej branży, do centrali w Warszawie poszukujemy dwóch Java Developerów. Wymagane 2 letnim doświadczenia.

Java DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Projektowanie i implementacja rozwiązań informatycznych na podstawie przedstawionejdokumentacji analitycznej i technicznej
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Opiniowanie dokumentacji analitycznej
  • Wsparcie techniczne dla istniejących systemów
  • Raportowanie postępu prac do przełożonych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Bardzo dobra znajomość języka Java i zagadnień programowania obiektowego;
  • Doświadczenie w tworzeniu architektury aplikacji
  • Doświadczenie w samodzielnym projektowaniu, wykonywaniu, dokumentowaniu i testowaniu komponentów aplikacji
  • Praktyczna znajomość języka UML oraz narzędzi wspierających projektowanie aplikacji (Enterprise Architect)
  • Praktyczna znajomość technologii JEE, Spring, Hibernate
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu SPA z wykorzystaniem AngularJS
  • Praktyczna znajomość narzędzi wspierających proces wytwarzania oprogramowania: Maven, Git, Gerrit, Jenkins, Jira
  • Znajomość relacyjnych baz danych w szczególności Oracle, języka PL/SQL
  • Znajomość zagadnień integracji systemów (serwisy REST, SOAP; Messaging)
  • Odpowiedzialność i sumienność, gotowość do tworzenia nowych rozwiązań w zgodzie z przyjętym procesem
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, łatwość uczenia się nowych technologii
  • Zdolność do efektywnej pracy w wieloosobowym zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • Wymagany min. 2-letni staż pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia cennego i ciekawego doświadczenia zawodowego
  • Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie zajęć językowych
  • Pracę w przyjemnej lokalizacji w Warszawie, w Alejach Jerozolimskich, blisko centrum.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.