Opis stanowiska pracy

Wynagrodzenie 8500 – 15000 + VAT B2B (lub odpowiednik całkowitego kosztu pracodawcy na inne formy zatrudnienia)

Szukamy ogarniętego developera Java/JEE, który woli pracować bez korpo-narzutu.

Jak pracujemy?

  • tylko małe zespoły,
  • cały czas się uczymy (nie musisz umieć wszystkiego, ale musisz lubić się uczyć),
  • szukamy ludzi z którymi da się wyjść na obiad/piwo.

Jesteśmy firmą, której szukasz, jeśli:

  • drażni Cię marnowanie czasu,
  • umiesz bronić swoich opinii/rozwiązań,
  • wolisz Agile,
  • potrafisz dogadać się z większością ludzi

Wymagania

Must have:

  • umiesz zrozumieć nowy system oraz zaprojektować i zaimplementować w nim nowe funkcjonalności,
  • komunikatywny angielski,
  • znajomość praktyk deweloperskich: GIT, wzorce projektowe, code review, unit testing, continuous integration,
  • technologie: Maven/Gradle, Spring, ORM (preferowane Hibernate, MyBatis), JMS, JSP,
  • technologie relacyjne (preferowane Oracle, PostgreSQL, MySQL lub DB2),
  • umiejętność projektowania API w stylu REST.

Nice to have:

  • Android,
  • Python,
  • Vaadin/GWT,
  • Web development (HTML/CSS/JS),
  • AWS,
  • francuski.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających CV w formacie PDF. Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2016 r. poz. 922).”.

Prezentacja firmy

Jesteśmy prywatną polską spółką tworzącą oprogramowanie w najnows... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
8 500PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy