Hays Poland

IT Support

Warszawa
IT Support
Warszawa
NR REF.: 1123030

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

IT Support / Helpdesk

Lokalizacja: Warszawa (centrum)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland) / umowa zlecenie
Współpraca: długofalowa

Zadania:
  • instalację, reinstalację, aktualizację oraz naprawę sprzętu i oprogramowania
  • diagnozowanie i naprawę usterek systemów komputerowych
  • przekazywanie sprzętu IT użytkownikom i prowadzenie archiwum protokołów przekazania sprzętu komputerowego
  • zarządzanie migracją danych
  • pomoc w korzystaniu z urządzeń multimedialnych i wideokonferencyjnych, relokacji sprzętu komputerowego, a także wykonywanie innych zadań zlecanych
  • sporządzanie raportów dla przełożonych

Wymagania:
  • znajomość systemów operacyjnych oraz środowiska Windows
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • otwartość i gotowość do ciągłej nauki oraz podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:
  • atrakcyjne stawki
  • preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
  • dofinansowanie karty Multisport oraz pakiet medyczny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland