IT Support Team Lead

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1130524

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 10 000 - 12 000 net + VAT / miesiąc (+ 26 dni płatnej przerwy w świadczeniu usług)

Zadania:

  • Zarządzanie trzema liniami wsparcia w obszarze systemów IT / infrastruktury,
  • Dbanie o jakość dostarczanych usług wyznaczonych zgodnie z wewnętrznymi i zewnętrznymi standardami oraz w odniesieniu do ustalonych zasad OLA i SLA w oparciu o metodykę ITIL,
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej systemów IT,
  • Utrzymywanie CMDB i katalogu usług IT,
  • Wsparcie współpracy między IT a biznesem przy użyciu dostępnych narzędzi ITSM,
  • Kontakt z vendorami w celu ustaleń technicznych wykorzystywanych technologii.

Wymagane doświadczenie:

  • Doświadczenie w roli Team Leadera zespołu składającego się z minimum 10 osób,
  • Znajomość zagadnień ITIL (mile widziany certyfikat),
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
  • Dobry angielski (min. B2),
  • Mile widziane: praktyczna znajomość ServiceNow.

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o umowę B2B wraz z płatnymi przerwami w świadczeniu usług,
  • Standardowe godziny pracy 9-17,
  • Możliwość skorzystania z benefitów (m.in. Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne i inne).

Jeśli powyższe ogłoszenie brzmi interesująco lub chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie oczekiwań klienta wobec potencjalnych kandydatów, prześlij swoje CV lub skontaktuj się bezpośrednio z Miłoszem, który prowadzi ten projekt rekrutacyjny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland