IT Support Specialist (IT Service Desk Agent)

Zerochaos Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos dla swojego Klienta w Warszawie (globalnej organizacji i lidera w obszarze paliw płynnych) poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki:

- Wspieranie użytkowników

- Aktywne monitorowanie aplikacji i infrastruktury

- Wsparcie i rozwiązywanie problemów związanych z aplikacjami, serwerami i rozwiązaniami internetowymi

- Łączność i tworzenie sieci

- Wsparcie i rozwiązywanie problemów w środowiskach LAN/WAN

- Praca zmianowa w systemie 24/7 (zmiany wieczorne lub nocne – home office)

Wymagania

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, min. B2

- Roczne doświadczenie w zakresie wsparcia IT

- Mile widziani studenci

- Osoby gotowe pracować w systemie pracy zmianowej

- Znajomość technologii informatycznych i systemów wsparcia

- Zaawansowana znajomość MS Windows i MS Office

- Doświadczenie w sieciach IP, w Active Directory będzie zaletą

Klient oferuje:

- Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznej i globalnej organizacji

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Premię roczną

- Prywatną opieka medyczną

- Dofinansowanie do różnych form aktywności sportowej

- Bezpłatne lekcje angielskiego

- Ubezpieczenia grupowe, dobrowolne ubezpieczenia na życie, szeroki pakiet socjalny, atrakcyjne rabaty na produkty i usługi Klienta

- Szkolenia i imprezy integracyjne

- Nagrody za rekomendacje rekrutowanych pracowników

- Bardzo dobra lokalizacja biura w Warszawie

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems