Hays Poland

IT Specialist

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1155209

Dla naszego klienta, jednego z hoteli, poszukujemy Specjalisty IT.

Zakres obowiązków:
  • Wiedza w zakresie kontroli dostępu
  • Administracja Windows serwer, Active Directory, Wirtualizacja WMware, VSphere,
  • Administracja i pomoc w obsłudze komputerów użytkowników końcowych spółki zarówno w zakresie sprzętu i oprogramowania,
  • Zarządzanie i tworzenie użytkowników, grup i zasobów a także utrzymanie usług katalogowych
  • Administracja środowiskiem rozproszonym: nadzór nad mechanizmami aktualizującymi system antywirusowy, oraz tworzącymi kopie zapasowe danych,
  • Wspieranie użytkowników końcowych - pierwsza linia wsparcia
  • Implementacja rozwiązań umożliwiających efektywną instalację i konfigurację komputerów
  • Dążenie do optymalnego wykorzystania zasobów systemu informatycznego, w celu minimalizacji kosztów użytkowania
  • Tworzenie rozwiązań wspomagających pracę użytkowników końcowych,
  • Zapewnianie wysokiej jakości w funkcjonowaniu aplikacji i systemów użytkowych w spółce

Oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku- minimum 3-4 lata
  • Znajomość Windows Server, AD,
  • Samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z zespołem wsparcia w innym kraju
  • Dużym atutem będzie znajomość systemów hotelowych MICROS, OPERA, MATERIAL CONTROL, jednak nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • Możliwości rozwoju i wprowadzania zmian i innowacji na samodzielnym stanowisku o dużej swobodzie działania
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland