Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/06/2018.

IT Specialist / Informatyk

Warszawa, mazowieckie

Connect Distribution Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku. Proponujemy stabilne warunki zatrudnienia, motywujący pakiet wynagrodzenia oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Poszukujemy osoby, która będzie wsparciem technicznym dla handlowców sprzedających rozwiązania m.in. z zakresu sieci komputerowych i systemów bezpieczeństwa.

Zakres zadań:

  • techniczne wsparcie sprzedaży
  • dobór rozwiązań i produktów optymalnych dla potrzeb klienta
  • prowadzenie prezentacji technicznych
  • współpraca z działami technicznymi dostawców w kraju i za granicą
  • wsparcie przy administracji lokalną siecią komoputerową

Wymagania:

  • doświadczenie w konfiguracji sieci LAN  oraz usług sieciowych
  • ogólna znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT
  • praktyczna znajomość Windows Server
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • aktywność, gotowość do nauki
  • znajomości j. angielskiego (technicznego - dokumentacja)

CONNECT DISTRIBUTION jest wyspecjalizowanym dystrybutorem rozwiązań IT z wartością... dodaną. Dostarczamy najwyższej, światowej jakości rozwiązania software’owe uzupełnione wsparciem konsultacyjnym i technicznym, zarówno na rynek krajowy jak i Europy Wschodniej. Specjalizujemy się w najnowszych, zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych o sprawdzonej niezawodności i wysokiej jakości. Wysoki poziom świadczonych przez nas oraz naszych partnerów usług został wielokrotnie doceniony przez organizacje branżowe i media.

Szerokie portfolio produktów, bogate doświadczenie w zakresie zaawansowanych technologii informatycznych oraz orientacja na partnerstwo pozwalają nam szybko reagować na potrzeby dynamicznie zmieniającego się otoczenia rynkowego.
Misją firmy CONNECT DISTRIBUTION jest ciągłe dążenie do zaspokajania potrzeb naszych klientów poprzez dostarczanie im wyspecjalizowanych rozwiązań IT.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy