IT Service Desk Agent with Norwegian

Workforce Logiq

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• profesjonalna obsługa klienta;
• rozwiązywanie zgłaszanych problemów i porady w związku z kwestiami technicznymi i funkcjonalnymi;
• rejestracja zgłaszanych problemów;
• sprawdzanie narzędzi do monitorowania i rozwiązywanie zgłaszanych awarii;
• komunikacja pomiędzy pracownikami, firmami usługowymi, inżynierami etc

Wymagania

Wymagania:
• znajomość języka norweskiego na poziomie min. B2 i języka angielskiego;
• mile widziane wykształcenie w obszarze IT lub kierunki pokrewne;
• doświadczenie w suporcie/contact center będzie mile widziane;
• umiejętność zrozumienia potrzeb klientów i radzenie sobie z rozwiązywaniem problemów;
• zorientowanie na cel;
• doskonałe umiejętności interpersonalne

Klient oferuje:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• wdrożenie w obowiązki na stanowisku i przeszkolenie;
• roczną premię;
• prywatną opiekę medyczną;
• plan zakupu akcji pracowniczych;
• dofinansowanie do zajęć sportowych;
• możliwość doszkalania języka angielskiego finansowane przez pracodawcę;
• ubezpieczenia grupowe;
• dobrowolne ubezpieczenia na życie;
• szeroki pakiet socjalny;
• atrakcyjne zniżki na produkty i usługi naszego Klienta;
• możliwość zdobycia doświadczenia w firmie międzynarodowej;
• możliwość awansów;
• dogodną lokalizację siedziby biura w Warszawie

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta