LeasingTeam Sp. z o.o.
IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

IT Project Manager

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 005195
Rodzaj pracy: Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie projektami w obszarze migracji danych;
  • Zbieranie wymagań, planowanie zakresu, budżetu, harmonogramu projektu, prowadzenie dokumentacji projektowej, raportowanie;
  • Zarządzanie projektem zgodne z harmonogramem i budżetem;
  • Koordynacja działań zespołu projektowego.

Oczekiwania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych;
  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki techniczne);
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami;
  • Znajomość narzędzi: JIRA, HP QC;
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży telekomunikacyjnej lub/i w obszarze testów;
  • Samodzielność i odpowiedzialność w prowadzeniu projektów;
  • Doskonała organizacja czasu;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferta:

  • Współpraca w oparciu o umowę B2B;
  • Praca w renomowanej firmie z branży telekomunikacyjnej;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Pakiet benefitów (Luxmed, Multisport).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.