LeasingTeam Sp. z o.o.
IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

IT Project Manager

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 005127
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Planowanie zakresu, budżetu, harmonogramu projektu;
  • Zarządzanie projektem tak aby osiągnąć cele projektu zgodne z harmonogramem i budżetem;
  • Tworzenie dokumentacji projektowej;
  • Zarządzanie współpracą z dostawcami;
  • Monitorowanie prac projektowych,
  • Koordynacja działań i zespołu projektowego oraz jednostek biznesowych biorących udział w projekcie;
  • Usprawnianie procesów w zakresie organizacji pracy.

Oczekiwania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych;
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów w instytucjach finansowych;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne;
  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów (np. PMI, Prince2, Agile PM);
  • Znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań dla tworzenia systemów informatycznych;
  • Wiedza z zakresu budowy i projektowania systemów informatycznych,
  • Doskonała organizacja czasu;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy;
  • Samodzielność i odpowiedzialność w prowadzeniu projektów.

Oferta:

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Pracę w rozpoznawalnej firmie na rynku;
  • Wynagrodzenie oparte o umowę B2B;
  • Pakiet benefitów (Luxmed, Multisport).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.