IT Project Manager (Finance and Accounting)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Na tym stanowisku będziesz współpracował/a z departamentem finansowym, analizował ich potrzeby i wspierał w tworzeniu business case na potrzeby zarządu. Będziesz również odpowiedzialny/a za koordynację projektu od chwili zabudżetowania aż po jego zakończenie.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest rozpoznawalna firma z branży sprzedażowej/technologicznej. Na potrzeby zachodzących zmian poszukujemy IT Project Managera który współpracowałby z zespołem finansowym.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie projektów IT dla pionu finansów
  • Wsparcie zespołów księgowości w procesie digitalizacji i automatyzacji procesów
  • Aktywne analizowanie potrzeb zarówno spółki, jak i pracowników zespołów finansowych w kontekście IT
  • Koordynowanie projektów lokalnych i międzynarodowych (realizowanych w grupie kapitałowej)
  • Zarządzanie zależnościami pomiędzy prowadzonymi projektami i docelową architekturą IT
  • Prowadzenie efektywnej komunikacji pomiędzy wszystkimi stronami projektów, do poziomu Zarządu włącznie

Profil kandydata

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenia w prowadzeniu dużych projektów realizowanych dla zespołów finansowych zakończonych z sukcesem (np. migracje, transformacje)
  • Umiejętność prowadzenia projektów IT w złożonych strukturach organizacyjnych, w tym międzynarodowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegłość w stosowaniu podejścia Agile jak i klasycznych metod prowadzenia projektów
  • Doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zmianą oraz ryzykiem
  • Doskonałe zdolności liderskie oraz współdziałania w zespole
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i determinacja w działaniu

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do języków obcych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page