IT Helpdesk Specialist

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z branży FMCG poszukujemy...

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie użytkowników końcowych (ok.70 osób) w celu rozwiązywania problemów
  • Instalowanie, konfiguracja systemów operacyjnych oraz udział w rozwoju infrastruktury informatycznej w firmie (zakup sprzętu, oprogramowania i usług)
  • Konserwacja sprzętów na terenie firmy
  • Koordynacja oraz rozwiązywanie incydentów, a także prowadzenie rejestru ich zgłoszeń
  • Wykonywanie okresowych backupów sprzętu
  • Kontakt z serwisami zewnętrznymi w przypadku naprawy lub wymianu sprzętu, a także składanie zamówień na materiały eksploatacyjne

Wymagane kwalifikacje:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office 2013-2019 oraz Windows 10
  • Znajomość Windows Server
  • Doświadczenie w obsłudze i konserwacji sprzętów biurowych oraz urządzeń sieciowych
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza z obszaru Microsoft Exchange, VPN, Citrix
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w firmie o rozpoznawalnej międzynarodowej marce
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, kursów językowych, grupowe ubezpieczenie na życie, liczne szkolenia, świeże owoce w biurze)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
Devire Devire Devire Devire