Inżynier Techniczny

BSI

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma BSI Personnel Sp.z.o.o, certyfikat 3455, zajmuje się rekrutacją wykwalifikowanych pracowników w różnych branżach.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy działającej w branży automatycznej identyfikacji, posiadającej ugruntowaną pozycję na polskim rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko Inżyniera Technicznego.

Osoba zatrudniona na stanowisku Inżyniera Technicznego będzie odpowiedzialna za :

- udzielanie porad technicznych klientom oraz współpracownikom działu handlowego,
- konfigurowanie urządzeń: Terminali przenośnych, Skanerów kodów kreskowych, Drukarek etykiet, Sieci radiowych WiFi,
- prowadzenie szkoleń dla klientów,
- okazjonalnie realizację napraw i przeglądy urządzeń Automatycznej Identyfikacji,
- okazjonalnie wsparcie działu sprzedaży podczas spotkań handlowych,
- okazjonalnie wyjazdy do klientów na terenie Polski,
- projektowanie Sieci Radiowych WiFi w obiektach przemysłowych,
- realizację innych zadań operacyjnych związanych z funkcjonowaniem firmy.

Wymagania

- ukończone studia inżynierskie informatyczne, elektroniki, lub o zbliżonym profilu,
- czynne prawo jazdy kategorii B,
- znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym i umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych,
- co najmniej podstawowa wiedza w zakresie sieci komputerowych,
- znajomość specyfiki i umiejętność konfiguracji Terminali przenośnych i Drukarek etykiet,
- umiejętność prowadzenia szkoleń dla klientów,
- mile widziana umiejętność projektowania Sieci Radiowych WiFi w obiektach przemysłowych i biurowych,
- umiejętność projektowania i konfiguracji Przemysłowych Sieci Radiowych WiFi będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria