Opis stanowiska pracy

6-16-58516
Wynagrodzenie: 10000 - 17000 PLN

Poszukujemy Inżyniera Systemowego
(praca zdalna)

Zadania:
- administracja serwerami Linux
- rozwój i utrzymanie systemu zarządzania konfiguracją (Ansible)
- projektowanie architektury systemów oraz aplikacji
- praca z oprogramowaniem i technologiami: OpenStack, ELK, ZooKeeper, RabbitMQ, git, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchbase, LXC, KVM
- tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
- dobra znajomość systemu Linux
- doświadczenie w pracy z Bash, GIT, Ansible
- analityczne podejście do pracy oraz łatwość rozwiązywania skomplikowanych zadań
- znajomość zagadnień sieciowowych (TCP/IP, HTTP, IMAP, POP3, SMTP)
- umiejętność programowania w Python/Perl
- doświadczenie w pracy przy złożonych i rozproszonych systemach

Korzyści:
- umowa o pracę lub B2B
- benefity (karta Multisport, opieka medyczna)
- pakiet szkoleniowy
- kilkudniowe wyjazdy integracyjne
- przyjazna atmosfera :)

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - ERP , Praca IT - Hardware / Information Systems