Inżynier systemów operacyjnych i tv / Administrator (ott, video,media, telewizja, ott, iptv)

4VOD Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- Utrzymanie i rozbudowa obecnej, pracującej infrastruktury serwerowej pracującej w środowisku Linux i Windows.
- Współpraca z zespołem projektującym i rozwijającym nowe innowacyjne usługi
- Współpraca z działem programistycznym w zakresie wdrożeń nowych funkcjonalności systemów

Co oferujemy:

- Dobre warunki finansowe, a dla bardzo dobrych, bardzo dobre
- Możliwość wyjazdów na targi i konferencje branżowe (NAB w Las Vegas, IBC w Amsterdamie)
- Stabilność zatrudnienia
- Świetne warunki pracy. Biuro w dobrej lokalizacji w Warszawie
- W zamian za sumienność elastyczne podejście do czasu pracy
- Możliwość pracy zdalnej
- Docenienie inicjatywy i kreatywności
- Dostęp do nowoczesnych technologii
- Pakiet benefitów

Czego nie oferujemy:

- Straconego czasu na zbyt długich spotkaniach
- Braku zdecydowania i decyzyjności
- Korporacyjnej biurokracji, stagnacji i ściemy
- Kwasu w zespole
- Masówki, braku indywidualności

Wymagania

- Znajomość zagadnień związanych z administracją i utrzymywaniem serwerów Linux i/lub Windows
- Znajomość zagadnień sieci LAN i WAN

Jeśli nie masz dużego doświadczenia w tym zakresie nie zrażaj się! ! Jeśli wykażesz chęci do nauki możemy podjąć z Tobą współpracę.

Mile widziane:

- Zainteresowanie mediami i video
- Znajomość zagadnień IPTV (multicast ip, transport stream) oraz transmisji video (kodeki, strumienie)
- Znajomość technologii telewizyjnych, systemów emisyjnych, playoutowych itd.
- Znajomość realiów polskiego rynku dystrybucji treści video
- Język angielski
- Otwarty umysł na pomysły i nowe innowacyjne projekty
- Chęć do rozwiązywania problemów technicznych
- Umiejętność projektowania poszczególnych komponentów platformy
- Prawdziwe zainteresowanie tym co się robi

Słowa kluczowe: vod, iptv, multicast, epg, hbbtv, dvr, silverlight, drm, cdn, google tv, smartTV, streaming, rtmp, rtsp, flash, 16:9, pal, sieci kablowe, ott, samsung, tv, sdi, asi, streaming, rtsp, rtmp, flash, mpeg2, mpeg4, wmv, multiplexer, demultiplexer, sat, dvb, webm, codec, video

Nie masz aktualnego CV? Nie szkodzi.

- Napisz do nas, że masz ochotę dołączyć do zespołu. Załącz tyle informacji, ile masz. Wystarczy nam nawet kilka zdań.
- Umawiamy się na rozmowę telefoniczną, która potrwa do 30 minut
- Jeśli wstępnie wszystko pójdzie dobrze, to umawiamy się na spotkanie u nas w biurze
- Jeśli uzgodnimy warunki, tydzień potem możesz zacząć pracę

Proces decyzyjny jest szybki i bezbolesny

Do usłyszenia/zobaczenia!

4vod.tv

Prezentacja firmy

4vod to firma założona przez zespół ekspertów z branży telekomuni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
8 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria