Inżynier Systemów Automatyki

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się inżynierią, projektowaniem oraz budową obiektów High-Tech poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Systemów Automatyki.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma zajmująca się inżynierią, projektowaniem oraz budową obiektów High-Tech.

Opis stanowiska

  • Tworzenie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych dla systemów automatyki procesowej i budynkowej na obiektach z przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, biotechnologicznego i spożywczego
  • Współpraca z Kierownikiem Projektu oraz projektantami poszczególnych branż
  • Koordynacja zlecanych prac
  • Nadzór nad procesem rozruchu i przekazaniem instalacji
  • Czynny udział w procesie kosztorysowania na potrzeby przygotowania ofert

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka i robotyka, elektrotechnika lub pokrewne)
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość elektrotechniki, procesów sterowania, instalacji teletechnicznych, konfiguracji i programowania sterowników PLC, paneli HMI oraz systemów SCADA
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD i/lub REVIT, EPLAN
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Otwartość na wyjazdy służbowe (krajowe i zagraniczne)

Oferujemy

  • Praca w firmie mającej ugruntowaną pozycję na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach organizacji
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
  • Zajęcia dokształcające z nauki języka
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page