Opis stanowiska pracy

Robatherm Polska Sp. z o.o. jako wyłączny przedstawiciel firmy robatherm GmbH+Co – lidera w produkcji urządzeń do wentylacji i klimatyzacji z siedzibą główną w Niemczech posiadający fabryki w Niemczech oraz w Tajlandii oraz zatrudniający ponad 500 osób, aktualnie poszukuje osób na stanowisko: Inżynier Sprzedaży

Obowiązki:

  • Współpraca z projektantami, inwestorami, generalnymi wykonawcami oraz wykonawcami w zakresie sprzedaży central wentylacyjnych robatherm
  • Przedstawianie oferty robatherm w szczególności u projektantów branży instalacyjnej
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych
  • Wykonywanie doborów technicznych w autorskim programie firmy
  • Bieżąca współpraca z działem technicznym w doborze central wentylacyjnych
  • Analiza konkurencji, cen i różnic technicznych
  • Prowadzenie działań marketingowych na terenie woj. mazowieckiego

Wymagania:

  • Posiadanie min. 3 letniego doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Ukończone studia kierunkowe lub podobne. Preferowane będą kierunki o profilu ciepłownictwo, ogrzewnictwo, wentylacje
  • Posiadania naturalnych umiejętności sprzedażowych
  • Wiedza techniczna, pozwalająca na swobodną komunikację z projektantami
  • Inicjatywa i chęć samorozwoju
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • Biegła obsługa MS Excel, MS Word, MS PowerPoint;
  • Prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

Robatherm Polska Sp. z o.o., wyłączny przedstawiciel firmy robath... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
laptop, telefon, samochód, premia uzależniona od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inżynieria