Inżynier sprzedaży

Halton Sp. z o.o

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

HALTON, światowy lider w rozwiązaniach klimatu pomieszczeń w budynkach użyteczności publicznej oraz w obiektach przemysłowych. Nasze rozwiązania powodują stworzenie środowiska pracy, które jest komfortowe, produktywne oraz oszczędne w eksploatacji.

W zwiazku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY (Region Mazowiecki) Biuro Warszawa

Opis stanowiska:
• Doradztwo techniczne w zakresie naszych produktów
• Kontakt z projektantami/architektami/inwestorami/firmami wykonawczymi (Warszawa, Mazowsze i okolice)
• Dbanie o jak najlepszy poziom sprzedaży produktów firmy
• Prowadzenie szkoleń oraz prezentacji dla klientów
• Prowadzenie rozmów handlowych
• Rozwój podległego rynku

Oferujemy:
• Ciekawą i samodzielna prace w międzynarodowym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Wyposażenie niezbędne do pracy na tym stanowisku

Wymagania

Oczekiwania:
• Dyspozycyjność
• Chęć własnego rozwoju, pomysłowość

Wymagania:
• Ukończone studia na wydziale Inżynierii Środowiska, specjalność dowolna/ bądź inne techniczne związane z chłodnictwem i klimatyzacją
• Minimum roczne doświadczenie pracy w biurze projektowym
• Łatwość nawiązywania kontaktów
• Znajomość języka angielskiego na poziomie przyjemniej B2
• Chęć własnego rozwoju, pomysłowość, uzdolnienia projektowe
• Prawo jazdy kategorii B
• Umiejętność negocjacji

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgoda na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawa z dnia
29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Zastrzegamy kontakt jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Halton światowy lider w rozwiązaniach klimatu pomieszczeń w budyn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis