Inżynier Sprzedaży / Service Sales Engineer - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjno - handlowej działającej w branży technicznej w sektorze instalacji sanitarnych (m.in. pompy przemysłowe, armatura przemysłowa, systemy HVAC) dla budynków komercyjnych i użyteczności publicznej (m.in. biurowce, szpitale, uniwersytety), światowego lidera w swoim segmencie rynku, w związku z rozwojem działu handlowego poszukujemy osoby na stanowisko Service Sales Engineer do działu Construction Building Services:

Inżynier Sprzedaży / Service Sales EngineerMiejsce pracy: Warszawa

Szukamy osoby z kilkuletnim doświadczeniem w sprzedaży rozwiązań technologicznych z sektora instalacji sanitarnych (np. armatura przemysłowa, pompy, systemy HVAC) dla budynków komercyjnych i użyteczności publicznej (m.in. biurowce, szpitale, uniwersytety) szukającej nowych wyzwań sprzedażowych nie bojącej się sprzedawać i wykorzystywać w nowej pracy swoich dotychczasowych doświadczeń i zbudowanych relacji z klientami

Główne zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów (budynki komercyjne, biurowce, budynki użyteczności publicznej, szpitale, szkoły) kontakty z osobami decyzyjnymi (FM, Energy Manager, zarządcy budynków) za modernizację/renowację istniejących instalacji w budynkach
  • Twój dzień: rano kończysz przygotowywać ofertę na modernizację dużej kotłowni w budynku użyteczności publicznej. Modernizacja dzięki zastosowaniu kompleksowych rozwiązań zapewni klientowi znaczne oszczędności energii, a także wyższą funkcjonalność dzięki innowacyjnym systemom monitorowania, po południu masz wirtualne spotkanie z FM sieci hoteli aby zbadać potrzeby i dopasować rozwiązania w związku z renowacją systemu HVAC
  • Budowanie i utrzymywanie stałych kontaktów z kluczowymi klientami
  • Aktywna sprzedaż i realizacja założonych budżetów sprzedaży
  • Analiza potencjału rynkowego i rozwój rynku poprzez sprzedaż
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży i doradztwie techniczno-handlowym na podobnym stanowisku w branży instalacyjnej w kanale B2C (budynki komercyjne i użyteczności publicznej) w branży technicznej (optymalnie: instalacje sanitarne, HVAC, pompy przemysłowe, armatura przemysłowa)
  • Wykształcenie min. inżynierskie, preferowane wyższe techniczne lub inne poparte doświadczeniem w branży technicznej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – regularne kontakty z zagranicznym przełożonym - szefem business unitu
  • Wysoko rozwinięte kompetencje biznesowe i komunikacyjne
  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • Samodzielność, systematyczność i dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy (umowa o pracę na pełen etat + atrakcyjne wynagrodzenie, premia roczna)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w zespole rozmieszczonym w kilku krajach Europy Środkowo-Wschodniej, regularne kontakty z zagranicznymi członkami zespołu oraz osobami pracującymi w Polsce
  • Dużą samodzielność oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Dodatkowe benefity (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Pracę w biurze lub zasadzie home office.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.