Inżynier Sprzedaży - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, jednego z czołowych graczy na rynku kompleksowych rozwiązań i systemów sterowania procesami technologicznymi w przemyśle i poprawy bezpieczeństwa procesów w obszarze ochrony środowiska, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier SprzedażyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Utrzymywanie relacji biznesowych z klientami z sektora przemysłowego.
  • Sprzedaż ekspercka - weryfikacja potrzeb klienta, dobór odpowiednich komponentów i systemów (głównie do pomiaru emisji) szytych na miarę pod klienta.
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji.
  • Współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi.
  • Dbałość o harmonogram projektów. Monitorowanie poszczególnych etapów realizacji projektów.
  • Monitorowanie działań konkurencji, nowych trendów w branży oraz dyrektyw prawnych.
  • Reprezentowanie firmy na targach oraz seminariach branżowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne - preferowane kierunki: technologia chemiczna, energetyka, fizyka, ochrona środowiska i pokrewne.
  • Znajomość rynku przemysłowego oraz obszarów związanych z oczyszczaniem gazów, emisją spalin, odsiarczania.
  • Umiejętność pracy projektowej (sprzedaż projektów inwestycyjnych oraz kompleksowych systemów).
  • Dobra organizacja czasu pracy i umiejętność wyznaczania priorytetów.
  • Otwartość do podnoszenia kompetencji i poznawanie standardów branżowych.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z dostawcami.
  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system prowizyjny.
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego.
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych przez firmę – możliwość poznania nowoczesnych technologii.
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe w kraju, jak i za granicą.
  • Pakiet benefitów pracowniczych m.in. ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.