Inżynier Sprzedaży - rekrutacja online

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta kompleksowych rozwiązań dedykowanych do przemysłu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier SprzedażyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i projektów na rynku odbiorców przemysłowych i wytwórców i dystrybutorów energii elektrycznej.
  • Budowanie nowych kontaktów handlowych oraz rozwijanie już istniejących.
  • Przygotowanie ofert handlowych i prezentacji dla Klientów w zakresie produktów z obszaru elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej.
  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru systemów technicznych.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, udział w przetargach, finalizowanie etapu podpisania umów z Klientami.
  • Analiza rynku i konkurencji.
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy dostarczającymi uzupełniające rozwiązania, działem realizacji, działem prawnym oraz finansowym.
  • Dbanie o wysoki poziom satysfakcji Klientów.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowe związanego ze sprzedażą w branży energetycznej i / lub przemysłowej.
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki związane z systemami elektroenergetycznymi, systemami sterowania i nadzoru, sieciami telekomunikacyjnymi dla branży energetycznej i przemysłowej.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową.
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zarządzania priorytetami.
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz pracy w zespole.
  •  Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie kraju.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie wyznaczającej standardy jakości  w danym obszarze.
  • Duże wsparcie działów współpracujących (w szczególności techniczne).
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz elastyczne godziny pracy.
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy do użytku prywatnego).
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia w kontaktach z ekspertami danej branży.
  • System kafeteryjny My Benefit, dofinansowanie do posiłków, bonus świąteczny.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management