INŻYNIER SPRZEDAŻY - KONSTRUKTOR

Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek

Łomianki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

·         Dobór przekładni, silników, siłowników i innych elementów napędowych;

·         Sporządzanie ofert techniczno-handlowych;

·         Przyjmowanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją;

·         Ścisła współpraca z działem produkcji i technologii;

·         Utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy.

Wymagania

·         Wykształcenie wyższe (Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne);

·         Mile widziane doświadczenie w branży mechanicznej;

·         Wiedza z zakresu budowy przekładni i elementów napędowych;

·         Znajomość AutoCad, SolidWorks;

·         Łatwość do nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole;

·         Umiejętność prowadzenia rozmów z klientami;

·         Prawo jazdy kat. B;

·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną konwersację, korespondencję - przygotowywanie ofert w tym języku;

·         Bardzo dobra znajomość programu Excel.

Docelowe miejsce pracy znajduje się w Łomiankach przy ul. Kolejowej 54
Szkolenie ok 3 miesięczne oraz rekrutacja odbywać się będzie w zakładzie w Warszawie na ul. Wolskiej 82a

Prezentacja firmy

Firma ‚Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek’ od roku 1982 specjalizu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 800PLN - 6 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
po okresie próbnym - dodatek inflacyjny
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management