Inżynier sprzedaży - Fotowoltaika

MPL Energy Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Inżynier sprzedaży - Fotowoltaika jest odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów na instalacje fotowoltaiczne wśród odbiorców przemysłowych oraz poszukiwania odbiorców na komponenty do instalacji fotowoltaicznych wśród instalatorów. W ramach wykonywanej pracy należy wyszukać potencjalnych nabywców, zweryfikować parametry techniczne oraz uwzględnić oczekiwania klientów. Praca polega na kontaktach telefonicznych i/lub odwiedzinach u klienta, przygotowywaniu ofert i prowadzeniu korespondencji z klientem oraz z pracownikami firmy.

Wymagania

Od kandydatów oczekuje się znajomości tematyki OZE, mile widziane wykształcenie techniczne i znajomość j. angielskiego. Wymagane są umiejętności związane z budowaniem relacji z klientem, analityczne, umiejętność ustalania priorytetów oraz samoorganizacja i zaangażowanie. Pomocna będzie znajomość rynku energii oraz umiejętność analizowania rachunków klientów za energię elektryczną.

Prezentacja firmy

Działalność w obszarze odnawialnych źródeł energii, systemów magazynowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inżynieria