Inżynier sprzedaży (elektrotechnika)

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z Klientów, lidera, producenta szaf sterowniczych, okablowania strukturalnego poszukujemy:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Realizacja zadań sprzedażowych na rynku inwestycyjnym ( województwo mazowieckie);
  • Współpraca z inwestorami, biurami projektowymi, prefabrykatorami, instalatorami oraz dystrybutorami;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych kontaktów z wyżej wymienionymi Klientami, przeprowadzanie prezentacji oraz sporządzanie wycen i ofert handlowych.
  • Sprzedaż nowej gamy produktów oraz budowanie partnerskich kontaktów z Klientami firmy (deweloperzy, inwestorzy, biura projektowe, instalatorzy, hurtownie),
  • Przeprowadzanie prezentacji technicznych u Klientów oraz sporządzanie wycen i ofert handlowych.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • 2 lata doświadczenia zawodowego w branży elektrotechnicznej
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Wykształcenie wyższe, elektrotechniczne będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie na rynku inwestycyjnym.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Gotowość do pracy mobilnej.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.
  • Umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena