Opis stanowiska pracy

Miejsce Pracy: Warszawa

Główne zadania pracownika:

  • Analiza zagadnień technicznych związanych z prowadzonymi przez dział serwisu pracami polegającymi na modernizacji istniejących instalacji lub wykonywaniu nowych instalacji budynkowych,
  • Wykonywanie wizji lokalnych na obiektach, na których mają być wykonywane prace serwisowe, montażowe, pomiarowe i gwarancyjne,
  • Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych i reklamacyjnych.
  • Opracowywanie treści korespondencji gwarancyjnej, uczestnictwo w przeglądach gwarancyjnych, analizowanie umów z podwykonawcami, sporządzanie raportów i zestawień,
  • Koordynowanie prowadzonych prac na przydzielonych obiektach oraz zadaniach przez przełożonego z ewentualnymi dodatkowymi wymaganiami klienta.

Umiejętności niezbędne:

  • Znajomość techniki pomiarowej
  • Obsługa programów technicznych
  • Wiedza i znajomość techniczna
  • Obsługa komputera, pakiet MS Office
  • Umiejętność harmonogramowania i kontroli prac podległych pracowników
  • Znajomość zasad serwisowania urządzeń

Umiejętności preferowane:

  • Znajomość zasad utrzymywania w ruchu maszyn i urządzeń
  • Uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudniamy na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • Zapewniamy możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego
  • Dajemy możliwość dokształcania poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach
  • Oferujemy prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin
  • Dofinansowujemy program sportowy MultiSport

Prezentacja firmy

Stangl Technik Polska Sp. z o.o.

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Automatyka , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Budownictwo / Praca na budowie