Inżynier Serwisu Warszawa

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy terenowego inżyniera serwisu, który będzie pracował głównie na terenie Warszawy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest globalna, topowa firma z obszaru sprzętu medycznego.

Opis stanowiska

  • obsługa serwisowa urządzeń medycznych do diagnostyki i zabiegów endoskopowych w szpitalach prywatnych klinikach medycznych - naprawa, przeglądy techniczne i instalacje
  • szkolenia dla klientów z zakresu obsługi sprzętów
  • prowadzenie dokumentacji wizyt serwisowych, przygotowywanie raportów napraw oraz uzupełnienie kart technicznych
  • zarządzanie podręcznym magazynem części zamiennych
  • współpraca z zespołem handlowym w zakresie wsparcia i doradztwa technicznego oraz z działem administracji serwisu w zakresie planowania i raportowania działań serwisowych

Profil kandydata

  • Doświadczenie w obsłudze serwisowej (doświadczenie w obsłudze urządzeń medycznych będzie dodatkowym atutem),
  • prawo jazdy kat B
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • znajomość języka angielskiego technicznego ( poziom średnio zaawansowany)
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, mechatronika bądź pokrewne
  • chęć kształcenia się i rozwijania
  • umiejętność budowania relacji, otwartość i umiejętność wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom klienta
  • samodzielność, dokładność i umiejętne planowanie pracy

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej branży będącej liderem w branży medycznej
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • możliwość rozwoju i szkoleń
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page