Inżynier Serwisu - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Inżynier SerwisuMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń na terenie Polski Centralno-Wschodniej (woj. mazowieckie, łódzkie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie).
  • Technicze wsparcie dla klientów i handlowców.
  • Instalacja nowego sprzętu, rozwiązywanie problemów technicznych ze sprzętem i aplikacją
  • Prowadzenie szkoleń technicznych.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku serwisanta mobilnego.
  • Wykształcenie techniczne w obszarze mechaniki / automatyki / elektryki / elektroniki / robotyki.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Uprawnienia SEP do 1kv.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych z zakresu mechaniki  i elektroniki.
  • Dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie kwartalne.
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów i szkoleń.
  • Realna mozliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.