Inżynier robót trakcyjnych

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem zawodowym w zakresie realizacji projektów kompleksowej budowy/przebudowy kolejowej sieci trakcyjnej.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest bardzo dobrze rozpoznawalny międzynarodowy Wykonawca wyspecjalizowany w zakresie trakcji kolejowej, który w związku z poszerzeniem portfela zamówień, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym i realizacją ciekawych projektów. Oferta skierowana jest zarówno do doświadczonych pracowników, jak i osób stawiających pierwsze kroki w karierze zawodowej.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku, przy wsparciu ze strony doświadczonej kadry, należeć będzie:

  • Nadzór nad pracą pracowników, operatorów sprzętu budowlanego i podwykonawców,
  • Planowanie zapotrzebowania materiałowego
  • Dbałość o terminowość prac,
  • Wsparcie Kierownika Robót,
  • Kontakty z podwykonawcami,
  • Przygotowanie i nadzór nad planami budowy,
  • Nadzór nad właściwą realizacją projektu.

Profil kandydata

Nasz Klient poszukuje zarówno doświadczonych, jak stawiających pierwsze kroki w branży, Kandydatów, którzy:

  • Posiadają wykształcenie wyższe z zakresu elektrotechniki,
  • W bardzo dobrym stopniu opanowały posługiwanie się programami z Pakietu MS Office, AutoCad, znajomość dodatkowych programów będzie atutem),
  • Znają regulacje, normy i przepisy budowlane,
  • Są osobami komunikatywnymi, dobrze zorganizowanymi,
  • Widzą swoją przyszłość przy realizacji projektów z zakresu budowy kolejowych sieci trakcyjnych na terenie całej Polski,
  • Potrafią komunikować swobodnie w języku angielskim, ale nie jest to warunkiem bezwzględnym.

Oferujemy

Nasz Klient oprócz możliwości zdobywania doświadczenia na ciekawych projektach oferuje:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość zdobycia niezbędnej praktyki do uzyskania uprawnień budowlanych,
  • Opłacany przez firmę szkoleń dodatkowych,
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page