Inżynier Robót Sanitarnych

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

  • Generalny wykonawca powrzchni kubaturowych z ponad 20 letnim doświadczeniem

Informacje o kliencie

Generalny wykonawca powrzchni kubaturowych z ponad 20 letnim doświadczeniem

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie pracy podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót sanitarnych w zakresie terminowości i jakości wykonania oraz przestrzegania przepisów BHP

  • Sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót sanitarnych oraz weryfikacja dokumentacji technicznej

  • Kontrola jakości i terminowości robót

  • Analiza dokumentacji technicznej, przygotowanie zestawień ilościowo - jakościowych do zamówień materiałów i usług

  • Współudział w tworzeniu i analizie harmonogramu robót oraz monitorowaniu postępu robót

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Kierownikami Robót Sanitarnych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych

  • Znajomość Prawa Budowlanego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office i Autocad

  • Zaangażowanie w realizowane projekty

  • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy

  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • umowę o pracę,

  • możliwość samodzielnego kształtowania swojego rozwoju zawodowego,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page