Inżynier Rezydent – branża kolejowa

Smart-HR

Warszawa, mazowieckie

Smart-HR
SMART-HR – jesteśmy firmą doradztwa personalnego, realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – firmy specjalizującej się w zarządzaniu realizacją projektów infrastrukturalnych, w związku z rozpoczęciem kolejnego projektu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie i sprawowanie nadzoru nad realizacją zadania w ramach projektu modernizacji linii kolejowej.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Posiadania uprawnień budowlanych bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych i/lub mostowej i/lub drogowej i/lub konstrukcyjno-budowlanej i/lub kolejowej,
  • Posiadania minimum 3 lat doświadczenia (zdobytego ciągu w ostatnich 10 lat) w realizacji projektów kolejowych realizowanych w oparciu o warunki kontraktu FIDIC lub inne standardowe warunki kontraktowe, w tym 2 lat doświadczenia na stanowisku Inżyniera Projektu lub Inżyniera Rezydenta lub 3 lat na stanowisku Inspektora Nadzoru.

W tym lub Oraz:

  • Posiadania minimum 5 lat doświadczenia (zdobytego ciągu w ostatnich 10 lat) w realizacji projektów liniowych kolejowych realizowanych w oparciu o warunki kontraktu FIDIC lub inne standardowe warunki kontraktowe, w tym co najmniej 3 lat doświadczenia na stanowisku Inżyniera Projektu lub Inżyniera Rezydenta lub co najmniej 5 lat na stanowisku Inspektora Nadzoru,

Pracodawca oferuje:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwości rozwoju umiejętności managerskich,
  • Pracę nad ambitnymi zadaniami,
  • Zakwaterowanie, umowę B2B lub umowę zlecenie w zależności od preferencji kandydata,
  • Pracę w pozytywnej atmosferze sprzyjającej rozwojowi zawodowemu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Smart-HR