Inżynier Procesu - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Inżynier ProcesuMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Proponowanie, przeprowadzanie i koordynowanie testów technologicznych.
  • Inicjowanie zmian w procesie produkcyjnym oraz udział w ich wdrażaniu.
  • Koordynowanie prac związanych z tworzeniem oraz zmianami w projektach graficznych materiałów opakowaniowych (wdrażenie do produkcji we współpracy z zewnętrznymi podwykonawcami).
  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy w zakresie usuwania problemów i wdrażania nowych rozwiązań.
  • Udział i/lub kierowanie zespołami  projektowymi.
  • Opracowywanie dokumentacji oraz przygotowywanie raportów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek mechanika, mechatronika.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej minimum 3 lata.
  • Doświadczenie w branży wyrobów medycznych i znajomość wymagań systemu ISO 13485 będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Znajomość narzędzi i metod do rozwiązywania problemów produkcyjnych.
  • Dobra umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Szkolenia oraz narzędzia niezbędne do pracy.
  • Skrócony tydzień pracy.
  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Motywacyjny system premiowania.
  • Pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.