Inżynier Procesu (m/f) - branża obróbki metali

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w produkcji metalowych komponentów, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Inżyniera Procesu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za analizowanie oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych oraz wdrażanie nowych technologii w procesie produkcyjnym.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która specjalizuje się w produkcji metalowych komponentów - organizacja jest liderem na rynku w swojej branży. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest ok. 20 km na północ od centrum Warszawy, zatrudnia ok. 400 pracowników.

Opis stanowiska

  • Analizowanie oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych
  • Analizowanie wskaźników produkcyjnych
  • Wdrażanie nowych technologii w procesie produkcyjnym
  • Odpowiedzialność za nadzorowanie projektów inwestycyjnych od strony procesowej - np. dotyczących rozbudowy linii produkcyjnych lub projektowania nowych linii produkcyjnych
  • Aktualizowanie layoutu fabryki
  • Tworzenie oraz koordynowanie dokumentacji procesowej
  • Ścisła współpraca z działem konstrukcyjnym i działem jakoś

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte w firmie produkcyjnej, z produkcją seryjną
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing, będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w braniu udziału w rozbudowie, reorganizacji linii produkcyjnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym ( min. B1)
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole, dynamiczność w działaniu, sumienność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Bardzo dobra znajomość AutoCad, znajomość SolidEdge będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Ciekawą pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Dużą samodzielność w działaniu

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji