Inżynier Materiałowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem organizacji poszukujemy doświadczonych kandydatów na nowo utworzone stanowisko Inżynier Materiałowy. Nowy pracownik będzie członkiem zespołu NPI odpowiedzialnego za wprowadzanie nowych produktów na rynek.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest polska firma produkcyjna, której obszarem działalności jest sektor meblowy. Organizacja jest powszechnie znana z nowatorskich rozwiązań w zakresie projektowania mebli. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania.

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie nowych materiałów produkcyjnych zgodnych z wartościami
  • Śledzenie nowości rynkowych w zakresie okuć meblowych, płyt, tworzyw, materiałów opakowaniowych i okresowe prezentowanie wybranych materiałów dla DESIGN i R&D
  • Specyfikowanie wymagań jakościowych do stosowanych materiałów produkcyjnych
  • Specyfikowanie wymagań pochodzeniowych do stosowanych materiałów produkcyjnych
  • Specyfikowanie wymagań chemicznych do stosowanych materiałów produkcyjnych
  • Opiniowanie materiałów wyszukanych przez innych współpracowników pod kątem oddziaływania środowiskowego
  • Współpraca z działem zakupów podczas wprowadzania nowych materiałów
  • Aktywne monitorowanie rynku

Profil kandydata

  • Wykształcenie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w branży meblowej i znajomość wymagań innych rynków
  • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa (drewno/tworzywa sztuczne/metal/materiały drewnopochodne/papier/szkło)
  • Wiedza z zakresu "Sustainability" - osoba na stanowisku powinna umieć zaopiniować materiał pod tym kątem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z dostawcami
  • Samodzielność w planowaniu pracy i zdolności organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w firmie produkcyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego.
  • Bogaty pakiet socjalny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page