Opis stanowiska pracy

Aktualnie, dla naszego Klienta, rodzinnej firmy działającej w obszarze Data Center, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Opis stanowiska:

  •  sprzedaż kompletnych rozwiązań serwerowni dla klientów (w tym systemu zasilania awaryjnego, klimatyzacji precyzyjnej, agregatów, etc.),
  • zarządzanie procesem sprzedaży, od zapytania, przez koncepcję techniczną, po podpisanie umowy,
  • przygotowywanie dokumentów przetargowych,
  • ścisła współpraca z dostawcami i podwykonawcami,
  • nawiązywanie współpracy z biurami projektowymi.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w branży Data Center,
  •  znajomość zagadnień technicznych z zakresu Data Center/Serwerowni,
  • znajomość norm dotyczących Data Center (UI, TIA 942, EN 50600),
  • duża otwartość, łatwość nawiązywania nowych kontaktów i zjednywania sobie ludzi,
  • znajomość angielskiego w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • stabilna, rodzinna firma, w której jest zapewniony rozwój (plan szkoleń),
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie zdrowotne i lekcje z lektorem j. angielskiego,
  • narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy,
  • samodzielne stanowisko z możliwością awansu w strukturach.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Sprzedaż