Inżynier ds. serwisu i wsparcia klientów

Smart Solutions

Warszawa, mazowieckie

Smart Solutions Smart Solutions Smart Solutions Smart Solutions Smart Solutions
Firma Smart Solutions jest dystrybutorem profesjonalnego sprzętu do zastosowań w dziedzinie szeroko pojętej metrologii przemysłowej. Oferowane przez nas systemy pomiarowe wykorzystywane są m.in. przez branże motoryzacyjną i lotniczą, przy obróbce metali, formowaniu wtryskowym, odlewnictwie, a także w działalności badawczo-rozwojowej (R&D) czy w szkolnictwie. Kompleksowa obsługa, jaką oferujemy, to między innymi doradztwo i dobór odpowiedniego rodzaju produktu, wsparcie techniczne, serwis, instalacje i modernizacje maszyn oraz szkolenia na wysokim poziomie.
W chwili obecnej szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Kluczowe obowiązki:

  • Instalacja i przeglądy serwisowe maszyn współrzędnościowych u klientów;
  • Przeprowadzanie napraw i przeglądów prewencyjnych;
  • Prowadzenie dokumentacji wykonanych prac – uzupełnianie w systemie CRM;
  • Wsparcie techniczne klientów;
  • Wsparcie techniczne specjalistów ds. sprzedaży naszych produktów;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier);
  • Podstawy budowy maszyn oraz rysunku technicznego;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie);
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (średnio 2 lub 3 dni w tygodniu);
  • Gotowość do pracy w weekendy (raz na kwartał lub rzadziej);
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów w długich trasach);
  • Dobra znajomość obsługi komputera PC;
  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz z pracą pod presją czasu;
  • Komunikatywność, otwartość oraz wysoka kultura osobista;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w przemyśle będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziana znajomość systemów CRM;
  • Doświadczenie w programach CAD 2D/3D będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokiej dynamice rozwoju;
  • Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop, narzędzia, akcesoria);
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach (w tym szkolenia za granicą);
  • Wynagrodzenie stałe oraz system premii / płace uzależnione od doświadczenia;
  • Miłą atmosferę pracy;
  • Umowę o pracę;