Inżynier ds. ofertowania

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego przedsiębiorstwa z branży automatyki przemysłowej poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier ds. ofertowaniaMiejsce pracy: Warszawa
Zadania:

•         Wsparcie techniczne zespołu DCS przy przygotowywaniu i kompletowaniu zamówień

•         Samodzielne przygotowanie ofert pod kątem technicznym oraz konfiguracje sprzętowe

•         Konsultacje techniczne z Klientem

•         Udział w targach, konferencjach, seminariach

•         Bezpośrednia współpraca z Inżynierem Sprzedaży, Product Managerem

Wymagania:

•         Praktyczne doświadczenie z systemami sterowania klasy DCS lub wiedza teoretyczna w tym zakresie

•         Język angielski umożliwiający swobodną komunikację w codziennej pracy

•         Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek  Automatyka)

•         Komunikatywność, zaangażowanie w działaniach

•         Umiejętność współpracy w grupie

•         Ambicje do rozwoju w międzynarodowych strukturach

Oferujemy:
•         Praca w międzynarodowej firmie o bardzo rozpoznawalnej marce

•         Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet pozapłacowy (ubezpieczenie medyczne, karta sportowa i nie tylko)

•         Liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.