Inżynier ds. Koordynacji Serwisu Maszyn Budowlanych - rekrutacja online

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Inżynier ds. Koordynacji Serwisu Maszyn BudowlanychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Koordynacja współpracy oraz stały rozwój sieci serwisów partnerskich.
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi i napraw maszyn budowlanych na terenie całej Polski.
  • Wyznaczanie standardów dla sieci serwisów partnerskich.
  • Ustalanie i kontrola budżetu na wykonywanie napraw i usług gwarancyjnych.
  • Monitoring działań rynkowych.
  • Naprawa maszyn a także nadzór nad procesem obsługi napraw maszyn u partnerów serwisowych.
  • Koordynacja procesu reklamacji.

Wymagania:

  • Miniumum 3-letnie doświadczenie w obszarze serwisu maszyn budowlanych.
  • Wykształcenie wyższe techniczne - Mechanika i Budowa Maszyn/ Automatyka.
  • Bardzo dobra znajomość zaganień z obszaru hydrauliki siłowej, mechaniki, automatyki i elektryki.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Otwartość na pracę delegacyjną w obrębie Polski (ok 25% wyjazdów w skali roku).

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o rozpoznawalnej marce, oferującej produkty premium.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia.
  • Realny rozwój zawodowy w strukturach firmy a także pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje.
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach.
  • Samochód służbowy.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria