Inżynier Budowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osób chętnych do dalszego rozwoju zawodowego w strukturach Generalnego Wykonawcy

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy Generalny Wykonawca realizujący budowę parków logistycznych na terenie Europy środkowo-wschodniej. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na projekcie w Warszawie.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • wsparcie kierownika budowy w ramach prowadzonych projektów,
  • współpraca i koordynacja prac na budowie,
  • analiza dokumentacji technicznej,
  • współpraca z działem zakupów,
  • tworzenie dokumentacji powykonawczej,

Profil kandydata

Poszukujemy Kandydatów, którzy:

  • posiadają wykształcenie wyższe techniczne ( budownictwo)
  • posiadają rok doświadczenia w pracy na budowie,
  • posługują się językiem angielskim w stopniu dobrym, który będzie wykorzystywany w codziennej pracy

Oferujemy

Nasz klient oferuje możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, atrakcyjne warunki zatrudnienia, bogaty pakiet socjalny, oraz samochód służbowy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page