Opis stanowiska pracy

Firma specjalizująca się w doradztwie technicznym, zarządzaniu komercyjnymi inwestycjami budowlanymi oraz w rzeczoznawstwie majątkowym i doradztwie na rynku nieruchomości poszukuje osoby na stanowisko Inżyniera budowy w związku z inwestycją polegającą na przebudowie i rozbudowie zabytkowych obiektów mieszkalno-usługowych w Warszawie.

Wymagania

Idealny Kandydat/-ka:

  • jest inżynierem w specjalności konstrukcyjno - budowlanej
  • posiada doświadczenie w pełnieniu funkcji inżyniera budowy

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się doradztwem technicznym w branży budowlanej, wyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria