Opis stanowiska pracy

  • Kompletacja dokumentów techniczno – handlowych w zakresie prowadzonej budowy, bądź zakresu robót .
  • Organizacja wskazanych odcinków robót montażowych zgodnie z umową z klientem oraz podwykonawcą ( terminy , jakość, odbiory techniczne , zgodność z normami i przepisami technicznymi i bhp).
  • Prowadzenie gospodarki materiałowej budowy wg. wymaganych przepisami technicznymi przeglądów i odbiorów dostaw i usług.
  • Kompletacja dokumentacji odbiorowej
  • Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności budowlanej lub sanitarnej
  • min. 1 letnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie przy budowie wielobranżowej
  • dobra znajomość programu AutoCad , Pakietu Office
  • pozytywne nastawienie do życia
  • gotowość do pracy w delegacji
  • uprawnienia SEP ( min 1 kV)

Oferujemy

  • praca przy ciekawych wielobranżowych kontraktach z branży energetycznej
  • możliwość wpisów w książke praktyk
  • praca w firmie z branży nowoczesnych technologii
  • niezbędne narzędzia pracy ( telefion , laptop , mieszkanie)

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku od 1994 roku. Nasza kadra składa się z ludzi,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie