Inżynier Budowy - Magazyny

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1171002

Dla naszego Klienta - wiodącego dewelopera nieruchomości magazynowych w Europie poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera budowy odpowiedzialnego za inwestycje w województwie mazowieckim.

Zakres obowiązków:
• Zarządzanie i nadzór nad przebiegiem realizacji budowy obiektów przemysłowych
• Organizacja placu budowy
• Planowanie i kontrola pracy brygad monterskich
• Organizacja i nadzór nad dostawą materiałów budowlanych
• Kontrola kosztów budowy i rozliczanie materiałów
• Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców
• Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe budowlane
• Doświadczenie przy realizacjach obiektów magazynowych lub/i przemysłowych
• Znajomość rynku budowlanego w zakresie materiałów budowlanych i zastosowań w budownictwie
• Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
• Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i zespołu
• Znajomość oprogramowania AutoCad
• Prawo jazdy kat. B

Klient oferuje:
• umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego
• prywatną opiekę medyczną
• kartę MultiSport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy