Inżynier budowy - branża torowa - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, silnie rozwijajacej się firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier budowy - branża torowaMiejsce pracy: Warszawa

Główne zadania i obowiązki:

  • Prowadzenie monitoringu kosztów budowy, rozliczenia personelu, materiałów, sprzętu oraz środków transportu.
  • Przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót.
  • Sporządzanie harmonogramów, bieżącą analizę postępu robót, przygotowywanie dokumentów budowy.
  • Współpraca z zamawiającym, inżynierem kontraktu oraz dostawcami i podwykonawcami.
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań oraz materiałów odbiorowych.
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy.
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i negocjacje z dostawcami i podwykonawcami.
  • Współpraca z kierownictwem kontraktu i obsługę bieżących potrzeb budowy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – w zakresie budownictwa, specjalność drogi kolejowe / szynowe.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku przy projektach kolejowych – mile widziane.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office – w tym MS Excel.
  • Znajomość programu AutoCad – mile widziana.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki pracy przy dużym, ambitnym projekcie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.