Inżynier Automatyzacji Testów

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1127015

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z branży IT – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Inżynier Automatyzacji Testów

Forma współpracy: dowolna
Lokalizacja: Mokotów (okolice pl. Zawiszy)
Stawka: B2B: do 100 zł/h netto + VAT

Obowiązki:
  • Opracowywanie, uruchamianie i pielęgnacja skryptów testowych
  • Zarządzanie zestawem automatycznych testów funkcjonalnych / integracyjnych
  • Budowa, rozwój i utrzymywanie środowiska automatyzacji testów funkcjonalnych / integracyjnych
  • Analiza wyników i raportowanie prac
  • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań służących poprawie jakości produktów

Wymagania:
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w automatyzacji testów
  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne lub pokrewne), mile widziany student ostatniego roku lub student zaoczny
  • Dobra znajomość narzędzi do automatyzacji testów funkcjonalnych (prefererowane Selenium WebDriver)
  • Znajomość dowolnego języka programowania
  • Znajomość usług/protokołów REST/SOAP oraz narzędzi Continuous Integration
  • Znajomość podstaw UML umożliwiająca sprawne posługiwanie się dokumentacją analityczną
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B1)
  • Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do realizacji prac w kraju i za granicą
  • Mile widziane doświadczenie w automatyzacji testów w podejściu BDD

Oferujemy:
  • Możliwość zaangażowania się w rozwój firmy i produktu
  • Możliwość kreowania i wdrażania własnych inicjatyw usprawniających pracę oraz organizację
  • Możliwość pracy w dużych projektach informatycznych zarówno w Polsce jak i za granicą
  • Udział w szkoleniach i zdobycie certyfikatów w obszarze testowania oprogramowania i pokrewnych
  • Indywidualną ścieżkę kariery umożliwiającą rozwój wiedzy i kompetencji Wsparcie merytoryczne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość skorzystania z dofinansowanej karty Multisport
  • Możliwość skorzystania z dofinansowanych zajęć z języka angielskiego
  • Zajęcia sportowe na terenie Warszawy w wybranych halach sportowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland