Inżynier Automatyk

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem organizacji poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Inżyniera Automatyka. Osoba ta będzie odpowiedzialna za optymalizację istniejących instalacji, maszyn oraz za wdrażanie nowych rozwiązań.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która jest związana z branżą automotive. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Obecnie prowadzimy rekrutację do zakładu zlokalizowanego w okolicach Warszawy.

Opis stanowiska

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii;

  • Optymalizacja/modernizacja istniejących instalacji, maszyn, urządzeń;

  • Testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań;

  • Zapewnienie ciągłości produkcji w zakładzie przy współpracy z technikami UR;

  • Okresowa analiza awarii;

  • Wsparcie produkcji przy wdrażaniu nowych projektów w zakresie automatyki oraz instalacji.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane z zakresu automatyki, elektroniki lub robotyki;

  • Umiejętność diagnozowania awarii;

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;

  • Doświadczenie w programowaniu sterowników Siemens i paneli operatorskich;

  • Znajomość programowania w SQL mile widziana;

  • Świadectwo kwalifikacji "E" do 1 kV;

  • Zdolność analitycznego myślenia;

  • Dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i wdrażania własnych pomysłów;
  • Opieka medyczna;
  • Kafeteryjny program pracowniczy;
  • Świadczenia socjalne;
  • Ubezpieczenia grupowe.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page