Inż. ds. Ofertowania w branży sanitarnej

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Specjalista ds. Ofertowania w branży sanitarnej poszukiwany!

Informacje o kliencie

Nasz Klient jest jednym z największych na rynku Generalnym Wykonawcą i liderem budownictwa komercyjnego i medycznego.

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.:

  • szczegółowa analiza zapytania ofertowego,
  • wykonanie przedmiarów robót sanitarnych,
  • przygotowanie oraz rozesłanie zapytań ofertowych w swojej branży,
  • wycena robót branży sanitarnej.

Profil kandydata

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe branża sanitarna,
  • doświadczenie w ofertowaniu.
  • znajomość programów Autocad, Pakietu MS Office, w tym dobra znajomość MS Excel,
  • znajomość programu Revit będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:

  • ciekawy start w karierze zawodowej,
  • możliwość zdobycia doświadczenie w dużym przedsiębiorstwie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (w piątki pracujemy do 14.00),
  • bogaty pakiet socjalny (Medicover, Multisport, Ubezpieczenia itp.),
  • przyjazną atmosferę oraz pełną wyzwań pracę.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page