International Sales Manager

Warszawa, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Benett People wspiera polskie oraz międzynarodowe firmy w rekrutacji pracowników. Obecnie dla jednego z naszych Klienów, firmy z branży kosmetycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
04/2021

Miejsce pracy: Warszawa-Wesoła

Zadania:

  • rozwój sprzedaży, budowanie pozycji i wizerunku marki na rynku zagranicznym za pośrednictwem kanału sprzedaży B2B
  • analiza, przygotowanie i wdrażanie strategii sprzedaży oraz realizacja celów operacyjnych,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długoterminowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami,
  • wsparcie merytoryczne dla obecnych i przyszłych klientów,
  • sporządzanie analiz i przygotowywanie raportów z rekomendacjami dotyczącymi rozwoju współpracy z poszczególnymi klientami,
  • prowadzenie szkoleń produktowych.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży beauty,
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii, planów rozwoju sprzedaży,
  • niezależność w działaniu oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • silną motywację do realizacji wyznaczonych celów,
  • budowanie bazy klientów oraz opieka nad stałymi klientami,
  • umiejętność analizy danych,
  • Znajomość języków obcych, j. angielski w stopniu komunikatywnym. Znajomość dodatkowego języka obcego mile widziana.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Pełne wdrożenie do pracy,
  • Bardzo dobrą, rodzinną atmosferę,
  • Wsparcie ze strony zespołu,
  • Szkolenia i wyjazdy integracyjne,
  • Niezbędne narzędzia: komputer + telefon.

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Internet / e-commerce , Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna